HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές   Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές Icon_minitimeΤρι Μάης 05, 2009 4:58 am

Και έχω τόσες φορές πει. Δε θα ξαναγράψω κατ' ευθείαν στο φόρουμ. Και κάθε φορά το ξεχνώ. Καλά να πάθω. Καθόμουν και έγραφα κοντά μια ώρα τώρα. Και φςςςςςςςς πάνε όλα. ¶ει στο καλό. Και η Μπολόνια και η Θάλεια.

Εσείς δεν το βλέπω να μαθαίνετε γι' αυτές - όχι τουλάχιστον εκείνα που ήθελα να σας πω. Είναι μερικά πράγματα που μόνο μια φορά γράφονται. Και μερικά που ίσως έτσι πρέπει να μη δημοσιεύονται και ποτέ.

Τουλάχιστον μην κάνετε την ίδια βλακεία με μένα. Πρώτα να γράφετε σε γουόρντ τα κείμενά σας και μετά δημοσίευση εδώ...

Και δε φταίει το φόρουμ σε τίποτε. Αυτή τη φορά τουλάχιστον δεν έφταιξε το φόρουμ. Ένα άλλο παράθυρο προσπάθησα να ανοίξω στο φέις μπουκ και πάπαλα όλα τα ανοικτά μου παράθυρα στο ίντερνετ... Μαζί και το αρθράκι για τη Μπολόνια και τη Θάλεια. Και τις φραντζόλες και το ταξί και τους μηχανικούς και τα στελέχη... Ε, ναι... τρελός συνδυασμός. Πού να τον ξαναμαζέψεις; Και ειδικά εκείνη τη μικρή κλεψύδρα με τη ροζ άμμο. Τέλειωσε πια ο χρόνος της... Και αύριο έχουμε δουλίτσα - έστω και χωρίς χαρά...

Σας ασπάζομαι και σας θυμίζω: Ποτέ κατευθείαν δημοσίευση εδώ. (εγώ άραγε θα το θυμάμαι; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές   Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές Icon_minitimeΠεμ Μάης 07, 2009 1:02 am

Το ξαναθυμίζω αυτό. Ειδικά για τον Ησίοδο που είναι νέο μέλος. Πρώτα ετοιμάζουμε το άρθρο σε γουόρντ και μετά το κάνουμε επικόλληση εδώ. Επίσης όταν συνδεόμαστε στο φόρουμ τσεκάρουμε και το μικρό άσπρο τετραγωνάκι που λέει ότι θα μας αναγνωρίζει το σύστημα ... αλλιώς λίγη ώρα μετά και κατά προτίμηση μόλις πατήσω δημοσίευση, το σύστημα θα με πετάξει εκτός και θα ψάχνω τα ηρεμιστικά μου... Φαντάζομαι ότι τώρα που τα ναρκωτικά απελευθερώνονται το ίδιο θα γίνει και με ηρεμιστικά... Ουσίες δεν είναι κι αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
 
Η Μπολόνια και η Θάλεια... και όσα δε θα μάθετε γι' αυτές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΑΓΩΓΗ-
Μετάβαση σε: