HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Άγχος τέλος! επιτέλους είμαι μια πιστοποιημένη!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

Άγχος τέλος! επιτέλους είμαι μια πιστοποιημένη!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άγχος τέλος! επιτέλους είμαι μια πιστοποιημένη!!!    Άγχος τέλος! επιτέλους είμαι μια πιστοποιημένη!!!  Icon_minitimeΔευ Μαρ 21, 2011 1:11 am

Ένας χρόνος και κάτι ψιλά με άγχος και τεράστια ταλαιπωρία μόλις έλαβε τέλος!!!

Ο λόγος για τις εξετάσεις πληροφορικής β επιπέδου.

Τα αποτελέσματα βγήκαν και ναι η Μελίνα είχε δίκιο. Πέρασα. Απίστευτο αλλά αληθινό.

Κι έχω ορκιστεί ότι δεν πρόκειται να ξαναδώσω εξετάσεις στη ζωή μου. Αρκετά.

Εξάλλου το λέει και η παροιμία. Τα πρώτα πενήντα χρόνια είναι δύσκολα. Κι εγώ τα έχω κλείσει πια τα πενήντα.

(για να μην πούμε και την άλλη παροιμία, τώρα στα γεράματα μάθε γέρο γράμματα!!! )

Και οι λεπτομέρειες:

81,25 πήρα στις ερωτήσεις (με άριστα το 100 )

89,0 στο ελεύθερο θέμα (πάλι με άριστα το 100 )

Ειλικρινά δεν το περίμενα. Θεωρούσα δεδομένο πως θα κοπώ... κρίνοντας από το όλο σκηνικό του σεμιναρίου...

Ευτυχώς ο εφιάλτης τέλειωσε αν και δεν πρόκειται ποτέ να ξεχάσω πόσο χάλια ήταν όλα... Και κυρίως το αφάνταστο άγχος. Από την αρχή και μέχρι το τέλος. Τίποτα χειρότερο δεν έχω ζήσει σε θέματα σπουδών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
 
Άγχος τέλος! επιτέλους είμαι μια πιστοποιημένη!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: