HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thanos
Δόκιμος
Δόκιμος
Thanos


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Location : Τραχίνα Φθίας
Registration date : 01/11/2007

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου   Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2007 10:08 pm

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Splash5_09

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Splash5_11

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Splash5_03
=========================================================

>>> Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου<<<

=========================================================
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://nasosgr.forumup.gr/
Thanos
Δόκιμος
Δόκιμος
Thanos


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Location : Τραχίνα Φθίας
Registration date : 01/11/2007

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τρέχουσες Παραστάσεις   Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2007 10:10 pm

===============================================


===>Τρέχουσες Παραστάσεις <===


===============================================
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://nasosgr.forumup.gr/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου   Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Icon_minitimeΚυρ Νοε 25, 2007 7:10 pm

Θέατρο λοιπόν.

Μας έδωσες την ιδέα και ανεβάσαμε επιτέλους το ηχητικό ντοκουμέντο με όσα λέει ο Δάσκαλος στην εισαγωγή της ομιλίας του για τη Φιλοσοφική Θεώρηση του θανάτου σχετικά με το θέατρο.

Σκέφτομαι πως κάποτε οι άνθρωποι εκεί, σε αρχαίο θέατρο, θα κάνουν αφιερώματα για το Λιαντίνη. Πιο ταιριαστό χώρο δε σκέφτομαι απ' αυτόν. Και να ακούγεται και η φωνή από τα μεγάφωνα...

Λοιπόν. Στο τώρα και σήμερα. Μου έβαλες κι άλλη ιδέα. Γιατί δεν ξέρω αν το έχω πει ως τώρα, αλλά εμένα μου αρέσει πολύ το θέατρο. Κάποτε, σε άλλες εποχές, δοκίμασα και να παίξω. Ήρθαν ανάποδα τα πράγματα. Μα η τρέλα ακόμα κατοικεί εντός μου.

Για φέτος πολύ καλή παράσταση έχει ανεβάσει το Απλό θέατρο, πίσω από το Πάντειο. Μην το χάσετε με τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
Μυρτάλη
Ανθυποπλοίαρχος
Ανθυποπλοίαρχος
Μυρτάλη


Αριθμός μηνυμάτων : 197
Registration date : 31/10/2007

Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου   Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου Icon_minitimeΤρι Νοε 27, 2007 4:20 pm

Ελπίζω η ιδέα να μην είναι η ίδια η παλιά να φτιάξουμε ερασιτεχνική ομάδα. Δε θα το αντέξω ξανά. Το λέω και αμαρτία ουκ έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ιστορικό του Εθνικού Θεάτρου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΤΕΧΝΕΣ-
Μετάβαση σε: