HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 6:46 am

Κανονικά λέει να πάρεις χώμα... Εμείς αν και HOMA, χώμα δεν έχουμε να σε δώσουμε. Θα προσπαθήσουμε όμως να βρούμε τι άλλο θα ήθελες να πάρεις φεύγοντας. Εκτός βέβαια από την αγάπη μας που έτσι κι αλλιώς σου την έχουμε δώσει όλη εδώ και καιρό...

Για τις ώρες της ξεκούρασης, που θα σου λείπουμε... βρήκα κάτι να τις περνάς χωρίς να πλήττεις:

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα 95494315

Καλή διασκέδαση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 3:35 pm

Νομίζω πως έχω το καλύτερο δώρο... για την ίδια και για τους συναδέλφους της! Μην πάθουν ό,τι οι προηγούμενοι Rolling Eyes

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα 96495912

Ευτυχώς δε χρειάζεται και ψυγείο η συγκεκριμένη!!! Τη βάζεις στη βαλίτσα σου και ... καθαρίζεις!!!

Δηλαδή... μάλλον στην καρδιά σου, εκεί που σε έχουμε κι εμείς.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ δε πάει στα κομμάτια... και ΚΑΝΕΛΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!! Ουφ, για να δεις πόσο σε αγαπώ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
ΕΛΙΝΑ
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
ΕΛΙΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 327
Registration date : 31/10/2007

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 10:56 pm

Ταξίδι είναι αυτό... Όλο και κάποια τσαντούλα θα χρειάζεται!

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα Rosegi10


Τώρα θα μου πεις, τσάντα χάρτινη; Ελπίζω να εκτιμήσεις τα σχεδιάκια της, αν κατάλαβα καλά έχεις αδυναμία στα κίτρινα τριαντάφυλλα... Εξάλλου είναι και οικολογική!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου

Να μας ξανάρθεις (γρήγορα πήγα να γράψω ... αλλά εσύ γουστάρεις εκεί που πας... άκυρο! ) γερή και δυνατή και με όλα όσα καρτερείς να αποκομίσεις.
happy5 ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!happy5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ-
Μετάβαση σε: