HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Δώρα και ευχές...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

Δώρα και ευχές... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δώρα και ευχές...   Δώρα και ευχές... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 6:07 pm



Το πρώτο μου δώρο για την Πρωτοχρονιά

Ένα ρώσικο παιδικό τραγουδάκι με τον τίτλο "Χαμόγελο"

Λουκία, ευχαριστώ και ελπίζω αυτό που μου δώρισες να φέρει και σε σένα ο νέος χρόνος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
Αλέξανδρος Ζ.
Ανθυποπλοίαρχος
Ανθυποπλοίαρχος



Αριθμός μηνυμάτων : 188
Registration date : 13/12/2007

Δώρα και ευχές... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δώρα και ευχές...   Δώρα και ευχές... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 6:39 pm

Χρόνια Πολλά με Υγεία και Νηνεμία και όταν χρειάζεται ας φυσά δυνατός άνεμος να μας συνεπαίρνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukia Sofou
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
Loukia Sofou


Αριθμός μηνυμάτων : 377
Registration date : 10/12/2007

Δώρα και ευχές... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δώρα και ευχές...   Δώρα και ευχές... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 7:30 pm

Εύχομαι και εγώ υγεία πάνω από όλα, καλές σκέψεις, έντιμες πράξεις, καθαρά μάτια, αξιοπρέπεια και ποιότητα.

Μακάρι το 2009 να είναι για όλους μιά χρονιά καλύτερη από την προηγούμενη. Μακάρι ...

Kαι όπως λέει ο Παπαδιαμάντης "Ας ευχηθώμεν το αρχόμενον έτος να μη είναι χειρότερον από το έτος το φεύγον".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukia Sofou
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
Loukia Sofou


Αριθμός μηνυμάτων : 377
Registration date : 10/12/2007

Δώρα και ευχές... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δώρα και ευχές...   Δώρα και ευχές... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 8:00 pm

Σ' ευχαριστώ για την ευχή αγαπητή μου Δανάη αλλά εγώ είμαι εκ φύσεως απαισιόδοξη. Μόνο χαμόγελα δεν βλέπω μπροστά... Μακάρι η ευχή σου να πιάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δώρα και ευχές...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: