HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2008 9:45 pm

Συνήθως το διαδίκτυο στηρίζεται στον άγραφο νόμο της ανωνυμίας. Για κάποιους είναι ζήτημα ελευθερίας και για άλλους προκαλεί ένα αίσθημα μυστηρίου και γοητείας.

Δε θέλω ούτε τον άγραφο νόμο να παραβιάσω, ούτε τη μαγεία του ανώνυμου να χαλάσω...

Αν όμως κάποιοι είναι της άλλης αντίληψης...

Και αν βρίσκονται στην Αθήνα αυτό το τριήμερο της Αποκριάς...

Προτείνω να συναντηθούμε και να τα πούμε και από κοντά.

Ενημερώστε με όσοι μπορείτε και θέλετε για να δούμε αν και πότε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
χαλαρουιτα
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
χαλαρουιτα


Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 40
Location : Παπουαλίλι
Registration date : 24/02/2008

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2008 9:50 pm

Μηχανή σε ετοιμότητα!

Εν αναμονή κινήσεων πλοηγού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07, 2008 3:00 pm

Το ραντεβού είναι για αύριο, Σάββατο.

Δε θα δοθούν εδώ η ακριβής ώρα και ο τόπος συνάντησης για πολλούς και ποικίλους λόγους, κατανοητούς ελπίζω.

Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου για περισσότερα.

Λύση πρώτη... με προσωπικό μήνυμα

Λύση δεύτερη, e-mail...
Λύση τρίτη: Τηλέφωνο... κατά προτίμηση στο σταθερό, γιατί το ρημάδι το κινητό το ξεχνάω κλειστό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑ ΜΕΘΕΟΡΤΙΑ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2008 4:34 pm

ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

TOY HOMA EDUCANDUS

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 95494510

Όταν το διαδίκτυο αποκτά ανθρώπινο πρόσωπο...
Όταν η ανωνυμία παραχωρεί τη θέση της στη ζωντανή επαφή και την επικοινωνία.

Χωρίς να παραβιάζονται τα προσωπικά δεδομένα.
Χωρίς να αφήνουμε το μηχάνημα να μας στερήσει την ανθρωπιά...

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Hpim3010

Ποιος μίλησε για Νέρωνες;


ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 08032010

Η τελευταία φωτογραφία είναι εξαιρετικά αφιερωμένη στη Διώνη...

"Η παρασκευή του νέου κοκτέιλ της κανελόμπιρας"!!!


Έξι ώρες που πέρασαν χωρίς να το καταλάβουμε... Που μας έφεραν πιο κοντά χωρίς να στερούν τη μαγεία του ίντερνετ. Ίσα ίσα που δίνουν άλλη διάσταση στην επικοινωνία.

Σεβαστή η επιθυμία και εκείνων που δε θέλουν για τους δικούς τους λόγους να εκτεθούν... άλλο τόσο σεβαστό και όμορφο το να μιλάς πρόσωπο με πρόσωπο και όχι μέσα από οθόνες και πληκτρολόγια...

Την επόμενη φορά ελπίζω να είμαστε περισσότεροι.

Ευχαριστώ από καρδιάς εκείνους που ήρθαν. Ονόματα δε λέμε. Πρόσωπα δεν αποκαλύπτουμε. Μόνο πως περάσαμε υπέροχα. Και πως κοινή απόφαση είναι να ξανασυμβεί και σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
Loukia Sofou
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
Loukia Sofou


Αριθμός μηνυμάτων : 377
Registration date : 10/12/2007

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2008 7:43 pm

Κάθε επικοινωνία μαζί σου είτε διαδικτυακή είτε σε ζωντανή επαφή, είναι μεγάλη χαρά και μεγάλη τιμή για μένα.
Κι'ακόμα, χάρι σ'εσένα κατάλαβα ότι τον Λιαντίνη για να τον γνωρίσεις, πέρα από τα πολύτιμα στοιχεία που παρέχουν οι ιστοσελίδες και τα blogs, πρέπει να διαβάσει κανείς το ίδιο του το Έργο. Κι'αυτό το παραπέρα βήμα που έχω κάνει, σ'εσένα το οφείλω. Και θέλω να σ'ευχαριστήσω δημόσια γι'αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8144
Registration date : 30/10/2007

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2008 7:58 pm

Λουκία μου, δεν είμαι αυτό που λες. Αλλά ευχαριστώ για την φιλία και την αγάπη σου που σε κάνει τόσο όμορφα λόγια να μου απευθύνεις.

Ξέρεις... διάβαζα κάποτε μικρή Λουντέμη. Κάπου εκεί θυμάμαι στις σελίδες του μιλούσε για την ομορφιά... Που αν δεν υπάρχουν μάτια να τη μοιραστείς, ομορφιά δεν είναι. Κι ο καθένας μας τα όμορφα ή τα άσχημα δεν τα παρουσιάζει πατώντας κουμπάκια. Μόνο όταν βλέπει απέναντι δυο μάτια που αξίζει τον κόπο να μοιραστεί μαζί τους ό,τι καλύτερο διαθέτει. Ή, όπως υπογράφει η Χαλαρουίτα:

Θα είμαι άγγελος με τους αγγέλους
Θα είμαι σκυλί...
Θα είμαι σκυλί με τα σκυλιά

Και χτες μου έλαχαν αγγέλοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
χαλαρουιτα
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
χαλαρουιτα


Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 40
Location : Παπουαλίλι
Registration date : 24/02/2008

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ   ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Icon_minitimeΔευ Μαρ 10, 2008 1:27 pm

Έζησα μεγάλες στιγμές το Σάββατο, έιχα καλή παρέα...

Είχα ανθρώπους ζωντανούς με καρδιά μάλαμα...

Προσωπκά ήταν από εκείνες τις μέρες που όλο το σύμπαν συνομοτεί για το καλύτερο!

Δεν μου έχει ξανασυμβεί, άλλα πραγματικά εκείνη η μέρα εκτός ότι γνώρισα δύο καταπλήκτικά παιδιά ήταν και οιωνός πολλών πραγμάτων στη ζωή μου.

Και όπως έγραφε κι εκείνο το σύνθημα στον τοίχο:"Τίποτα δεν είναι τυχαίο".

Κοπέλες της χαράς και της ζωής οι μούσες ήταν παρέα μου το Σάββατο εκείνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΦΟΡΟΥΜ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: