HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Μαρ 10, 2010 12:22 am

Πάνω από 200 επισκέπτες τη μέρα έχει το τελευταίο διάστημα το φόρουμ.

Γεγονός που βεβαίως μας ικανοποιεί καθώς αρκετοί είναι εκείνοι που σταθερά επισκέπτονται το Εντουκάντους και ενημερώνονται από τις αναρτήσεις μας για ζητήματα που τους ενδιαφέρουν.

Είναι ιδιαίτερα σημαντικό αυτό καθώς και μικρό είναι το διάστημα παρουσίας μας στο διαδίκτυο, γύρω στα δυόμισι χρόνια, και αρκετό πόλεμο μας έχουν κάνει διάφοροι άσπονδοι φίλοι.

Να δεις όμως ένα περίεργο... που κάθε φορά όταν οξύνονται οι εναντίον μας επιθέσεις, αυξάνονται οι επισκέπτες μας.

Να το συνεχίσουν λοιπόν. Να μας πολεμούν.

Μόνο ποσοστά μη μας ζητήσουν με το πρόσχημα της διαφήμισης που μας κάνουν... Διότι εδώ εμείς δεν πουλάμε και κέρδη δε βγάζουμε. Ένα αυτό.

Και δεύτερο δεν τους ζητήσαμε να μας διαφημίσουν. Μια χαρά τα καταφέρνουμε και μόνοι μας.

Πάντως, να το λέμε κι αυτό, δεν έχω ξαναδεί πιο ανόητη τακτική. Να προσπαθούν να εξαφανίσουν κάποιον από το ίντερνετ και αντί γι' αυτό να αυξάνουν την επισκεψιμότητα του χώρου του.

Είναι που δεν έχουν διαβάσει Λιαντίνη. Αν κάποτε το αποφασίσουν, και ειδικά εκείνο το βιβλίο του που χάρισε το όνομα στο χώρο μας, το HOMO EDUCANDUS, κεφάλαιο για τον Αναξίμανδρο, θα βρουν την απάντηση...

Για τη δικαιοσύνη του χρόνου ο λόγος. Που αποκαθιστά κάθε αδικία...

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Μαρ 10, 2010 12:33 am



αφιερωμένο εξαιρετικά...

"εδώ που έφτασες λίγο δεν είναι"

_________________
ΜΕΤΡΟ ΤΑΞΗ ΚΛΙΤΟΤΗΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Μαρ 10, 2010 2:20 am

για παρακμιακό χώρο που μας έλεγαν;

καθόλου λίγο...

είπα μόνο να μη μας ζητήσουν μερτικό γιατί το έχουμε κιόλας πληρώσει.

Όπως και το ξαναπληρώνουμε. Γιατί τους ενόχλησε βαθύτατα που η κ. Λιαντίνη στο σάιτ που νομίμως της ανήκει έβαλε σύνδεσμο στο δικό μας blog.

Κάποτε την κατσαδιάζαν που σε παρακμιακό χώρο του διαδικτύου έδινε ανέκδοτα κείμενα του Λιαντίνη.

Τώρα; Που ο κατά τη γνώμη τους παρακμιακός χώρος έγινε σύνδεσμος στο official site του Λιαντίνη πήραν πάλι τα πολυβόλα τους (συγνώμη, τα πληκτρολόγιά τους εννοούσα) και άρχισαν νέο γύρο επίθεσης.

Νοσηρότητα αποδίδουν στην κ. Λιαντίνη, μισότρελους λένε εμάς... και οι μόνοι λογικοί είναι εκείνοι που χρόνια τώρα άλλο δεν κάνουν παρά να προσπαθούν να φυλακίσουν το Λιαντίνη στο δικό τους χωραφάκι. Να φυλακίσουν τον ποταμό και τον άνεμο.

Κρύβονται πίσω από αστείες δικαιολογίες πως τάχα και καλά ασπαστήκαμε λέει τη θεωρία του εξαφανισμένου Λιαντίνη.

Ακόμα και αυτό να είχαμε κάνει, ποιος λόγος τους πέφτει; Ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε αφενός και αφετέρου τι τους είναι ο Λιαντίνης; Εμάς τουλάχιστον κάποτε μας είχε μαθητές. Εκείνους; Ούτε την καλημέρα του δεν είχαν ακούσει.

Κι αντί εμείς να έχουμε καβαλήσει καλάμι, να καμωνόμαστε πως όλα τα ξέρουμε και όλα τα κατέχουμε για το Λιαντίνη, έχουμε εκείνους σ' αυτό το ρόλο.

Νύχτα και μέρα παλεύουν οι άνθρωποι να μας βγάλουν δήλωση τι πιστεύουμε για το Λιαντίνη. Ιερά εξέταση.

- Πέθανε ο Λιαντίνης;

Και καλά εμάς. Που η θέση μας έχει πολλάκις διατυπωθεί και μόνο οι μωροί μη τη νιώθουν...

Η κ. Λιαντίνη τι τους χρωστάει; Για ποιο πράγμα πληρώνει αυτή η γυναίκα;

Πόση απανθρωπιά μπορεί κάποιος να κουβαλά στην ψυχή του για να βασανίζει έτσι έναν άνθρωπο που ανέβηκε γολγοθά;

Αυτοθέλητα μπήκα κι εγώ στη θέση εκείνου που διαφωνεί μαζί τους. Για να μετρήσω συμπεριφορές.

Και μέτρησα. Εν αρχή ην η πράξις έλεγε ο Λιαντίνης.

Μέτρησα λοιπόν στο πετσί μου πού μπορούν να φτάσουν. Και οι μεν και οι δε. Γιατί και με την κ. Λιαντίνη στο παρελθόν είχα διαφωνήσει, έστω και αν τότε έφταιγε η παραπληροφόρηση για όσα εγώ διαμαρτυρόμουν. Πχ για το αν κυκλοφορούν τα βιβλία του Λιαντίνη στα βιβλιοπωλεία.

Κι όταν τη γνώρισα και ζήτησα συγνώμη που την αδίκησα, όπως οφείλει ο κάθε άνθρωπος όταν διαπιστώνει το λάθος του, (άνθρωπος στη βάση του σημαίνει λάθος και στην κορυφή του εξαγνισμός, αυτό δίδασκε ο Λιαντίνης) βρήκα έναν άνθρωπο γλυκύτατο και γεμάτο κατανόηση. Που μου απάντησε ακριβώς με τα λόγια του Λιαντίνη και με παρακάλεσε να μη ζητώ συγνώμη.

Και οι άλλοι; Που παριστάνουν τους υποστηρικτές του Λιαντίνη; Ποια στάση κράτησαν;

Ο καθείς στο διαδίκτυο είναι αυτά που λέγει. Όταν όμως είναι άνθρωπος με οστά και σάρκα είναι και όσα κάνει.

Εγώ λοιπόν δικαιούμαι να ξέρω πια καλά ποιος είναι ο καθένας. Με αποδείξεις.

Ας κάθονται λοιπόν και ας λένε τις χίλιες δυο συκοφαντίες εναντίον μου. Κι αυτές μπούμερανγκ θα γυρίσουν εναντίον τους.

Είναι, σας είπα, που δεν έχουν διαβάσει Λιαντίνη. Αν τον είχαν λίγο ξεφυλλίσει, δε θα συμπεριφέρονταν έτσι.

Και είναι ο λόγος που εμείς χρωστάμε να συνεχίζουμε το δικό μας αγώνα. Να διαδοθεί το έργο του. Το έργο που σκοπό του είχε να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι.

Κι ο τρόπος, ο τρόπος του Λιαντίνη, δεν είναι ο γλυκανάλατος των θρησκειών. Είναι η παιδαγωγική μάστιγα του Ταϋγέτου.

Καμώνονται πως θαυμάζουν το θυμό του Λιαντίνη... και την ίδια ώρα αδυνατούν να καταλάβουν πως τον ίδιο θυμό μας έμαθε κι εμάς να βγάζουμε σε όσους καταρρακώνουν την έννοια άνθρωπος.

Καμώνονται επίσης πως νοιάζονται να αποδείξουν ότι ο Λιαντίνης είναι νεκρός. Και την ίδια ώρα ξεχνάνε τι είπε ο Λιαντίνης. Πως σημασία έχουν οι ζωντανοί... Και παίρνουν τα πυροβόλα (τα πληκτρολόγια τους, ντε... ) και ορμάν στη γυναίκα του Λιαντίνη να την αναγκάσουν λέει να παραδεχθεί πως ο άντρας της είναι νεκρός.

Ανεξάρτητα από το τι εγώ πιστεύω για το Λιαντίνη, που ούτως ή άλλως καταδικασμένο σε πίστη και μόνο μπορεί να είναι αφού κανείς δεν έχει αποδείξεις ούτε καν για το πότε πέθανε ή το πώς πέθανε εκείνος ο σκελετός που αναπαύεται στο νεκροταφείο Κεχρεών, βρίσκω βάρβαρο αυτό που συμβαίνει. Γιατί καμία σχέση δεν έχει με τη διάδοση του έργου του Λιαντίνη το τι πιστεύω εγώ ή εσύ ή και η γυναίκα ακόμη του Λιαντίνη για εκείνον. Αν πιστεύουμε πως είναι νεκρός ή ζωντανός.

Αλλού είναι το νόημα αυτού του πολέμου. Καθόλου δε νοιάζονται για το Λιαντίνη. Μόνο να αποδείξουν πως εκείνοι κατέχουν καλύτερα το Λιαντίνη. Και ουδείς έτερος.

Προσπαθούν άτσαλα να τραβήξουν τα φώτα της δημοσιότητας πάνω τους. Τυχαία δεν ανέβασα σήμερα το απόσπασμα για το ναρκισσιλίκι του διανοούμενου.

https://educandus.forumgreek.com/forum-f11/topic-t1746.htm#10062

Απλά στη θέση της τηλεόρασης, βάλτε το διαδίκτυο. Και θα έχετε το ίδιο αποτέλεσμα.

Αυτό είναι που πραγματικά παρακολουθούμε και ας κάνουν μερικοί ότι δεν το καταλαβαίνουν. Απεγνωσμένη προσπάθεια αυτοπροβολής και αυτοδιαφήμισης.

Και τυχαία δε στάθηκαν στο θέμα του βιογραφικού. Αυτό τους ενδιαφέρει και μόνο. Γιατί και πάλι ξεχνάνε τι έγραψε ο ίδιος ο Λιαντίνης. Πως είναι ασύλληπτη υπόθεση η βιογραφία του αληθινού ποιητή.

Ξεχνάνε και όσα άλλα είπε για το θάνατο. Πως το νεκρό δεν θα τον ιδεί ανθρώπου μάτι. Κι εδώ φτάσαμε να βλέπουμε στο διαδίκτυο τα ίδια τα οστά του Λιαντίνη και εξετάσεις DNA.

Ποιος μπορεί να αγαπά πραγματικά το Λιαντίνη και να μη θυμώνει με όλα τούτα; Παρά να κάθεται να χάσκει μπρος στο θυμό λέει του Λιαντίνη...

Να ήταν βρε από καμιά μεριά ο Λιαντίνης και να έβλεπε πως τον έχουν καταντήσει, να έβλεπε με τι ποταπό τρόπο συμπεριφέρονται στη σύντροφο της ζωής του, πώς εξεφτελίζουν τους ανθρώπους που μαθήτεψαν κοντά του, και τότε θα καταλάβαιναν από πρώτο χέρι ποιος ήταν ο θυμός του Λιαντίνη.

Προσπάθησαν για χρόνια πολλά να αποδείξουν πως ο Λιαντίνης δεν τα πήγαινε καλά με τη γυναίκα του. Έχουν πει κι αν έχουν πει για να στηρίξουν το μύθο τους. Και απορώ με εκείνους που δε βλέπουν το ψέμα. Να διαβάζουν το υπέροχος άνθρωπος που τη χαρακτηρίζει εκείνος στο τελευταίο του γράμμα, και να πιάνονται κορόιδα από ανθρώπους που δε γνώρισαν το Λιαντίνη πως αυτό δεν ισχύει. Δηλαδή ψεύτης ο Λιαντίνης...

Εμ, δεν ήταν ψεύτης. Άλλοι είναι οι ψεύτες και οι συκοφάντες. Κι ακριβώς επειδή το δοκίμασα στο πετσί μου είμαι απόλυτα σίγουρη ποιος λέει την αλήθεια και ποιος ψέματα.

Ας τολμήσουν και άλλοι να κάνουν το ίδιο πείραμα, το ίδιο στρατήγημα, και θα το διαπιστώσουν από πρώτο χέρι και εκείνοι.

Γιατί δεν το κάνουν; Ε, ξέρω γιατί τους βολεύει αυτή η κατάσταση. Κι ας νομίζουν πως καθόλου δε φαίνεται η αιτία...

Είναι ωραίος ο ρόλος να μοιράζεις dvd δωρεάν με διαλέξεις του Λιαντίνη που δε σου ανήκουν... Να παριστάνεις στους ανίδεους το λιαντινολόγο. Γεμίζουν οι μπαταρίες σου αυτοπεποίθηση. Πως είσαι κάποιος! Με ξένα κόλλυβα όμως.

Και μακράν του έρημος και ισχυρός.

Διότι άλλο να το λες στα λόγια και άλλο να το κάνεις. Να επιλέγεις το έρημος. Χωρίς πλάτες και χωρίς προστάτες. Και χωρίς να μοιράζεις dvd...

Όπως άλλο είναι να ασχολείσαι με το θάνατο του Λιαντίνη και άλλο να στοχάζεσαι για το δικό σου θάνατο.

Εγώ λέω πως δεν ξέρω τι απέγινε ο Λιαντίνης μετά την 1η Ιουνίου. Και πράγματι δεν ξέρω. Όπως δεν κατάφερε να μάθει και ο ιατροδικαστής και το έχουμε γραμμένο αυτό... επίσημα. Πως δεν μπόρεσε ούτε χρόνο θανάτου να εντοπίσει ούτε αιτία.

Εκείνοι που παριστάνουν ότι ξέρουν, σε τι βασίζονται; Στη μέθοδο των θετικών επιστημών που ζήταγε ο Λιαντίνης ή σε αστήρικτες υποθέσεις;

Και πάμε και στο Σήμα του Λιαντίνη. Που έσκασε προχτές ο Ρουμπέας να με κάνει να ομολογήσω τι υπάρχει εκεί. Σκελετός υπάρχει. Και με επίσημη ταυτοποίηση ότι ανήκει στο Λιαντίνη. Ποιος λέει όχι;

Δεν τον παρέλαβε το σκελετό η οικογένεια; Δεν τον ενταφίασε; Τι στον κόρακα προσπαθούν να αποδείξουν;

Πως η γυναίκα του Λιαντίνη είναι τρελή. Το έγραψαν και το ξαναέγραψαν. Αυτός είναι ο στόχος. Να τη βγάλουν τρελή για να πειστεί ο κόσμος πως εκείνη δεν ξέρει τίποτε για το Λιαντίνη... Και τα ξέρουν όλα εκείνοι που δεν τον συνάντησαν ποτέ.

Και ερχόμαστε και την κ. Λιαντίνη. Που όλοι ξέρουμε τι έχει δηλώσει στο παρελθόν. Ξέρουμε όμως γιατί δήλωσε όσα δήλωσε;

Ξέρουμε τι αποδείξεις μπορεί εκείνη να έχει;

Φυσικά και δε θέλουμε να ξέρουμε. Γιατί έτσι κινδυνεύει ο μύθος που φτιάξαμε... Να ο λόγος του πολέμου εναντίον της. Δεν είναι να ευρεθεί η αλήθεια μα να διαιωνιστεί ένας μύθος.

Εγώ όμως που ξέρω τι ακριβώς λέει, και ξέρω και αρκετά από τα ντοκουμέντα που στηρίζουν αυτά που λέει, σας το έχω πει εδώ και καιρό. Τρελή δεν είναι.

Και σιγά δηλαδή τώρα το σοβαρό επιχείρημα. Πως τρελάθηκε γιατί ο άντρας της αυτοκτόνησε. Πόσες γυναίκες χάνουν τους άντρες τους; Τρελαίνονται οι γυναίκες όταν ο άντρας τους αυτοκτονεί;

Άντε που γίναμε όλοι ψυχίατροι... Μέθοδος θετικών επιστημών και αυτή;;; Να βγάζουμε τρελούς τους συνανθρώπους μας;

Και το κυριότερο. Επειδή κι εγώ ψυχίατρος δεν είμαι ενώ αντίθετα είναι φίλη μου η κ. Λιαντίνη. Αν η γυναίκα ήταν τρελή πριν φύγει ο Λιαντίνης με τον τρόπο που έφυγε, καταλαβαίνετε τι μπορεί ο καθένας να πει εναντίον του και να έχει και δίκιο; Κι αν δεν ήταν τρελή και την τρέλανε η δική του αυτοκτονία; Και πάλι αυτό αμαυρώνει την πράξη του Λιαντίνη.

Να γιατί λέω ότι τέτοιες συμπεριφορές βλάπτουν το Λιαντίνη και ουδεμία σχέση έχουν με αγάπη για το Λιαντίνη.

Εξάλλου όταν πραγματικά πιστεύεις ότι ένας συνάνθρωπός σου είναι τρελός, δεν του συμπεριφέρεσαι έτσι. Δείχνεις πραγματική κατανόηση, όχι μόνο με λόγια... Γιατί μόνο κάποιος που στερείται ανθρωπιάς κρατά τέτοια στάση, διαβάλλοντας τον άλλο για τρελό ακόμη και αν είναι πραγματικά τρελός. Και όποιος στερείται ανθρωπιάς, δεν μπορεί να έχει σχέση με τη φιλοσοφία του Λιαντίνη.

Και θα ντρεπόμουν ειλικρινά να ανήκω σε ένα τέτοιο χώρο, ακόμη και αν δεν ήξερα τίποτε από Λιαντίνη. Ένα χώρο που έχει μετατραπεί σε μετερίζι επίθεσης κατά συνανθρώπων μου και φτάνει να τους αποκαλεί τρελούς και μισότρελους.

Κι αφού εκείνοι δε ντρέπονται, ντρέπομαι εγώ γι' αυτούς. Που στηρίζουν τέτοιες συμπεριφορές. Δεν είναι λιγότερο ένοχοι, γιατί εγώ ούτε τρελούς τους θεωρώ ούτε άλλη δικαιολογία τους δίνω. Ξέρουν και βλέπουν τι γίνεται. Όπως ήξερε κι εκείνος ο άνθρωπος που τον πήρα πριν λίγα χρόνια τηλέφωνο όταν έφτιαξαν τη ψεύτικη Δaνάη. Ξέρω μου είπε, αλλά δεν μπορώ να σου πω. Μάλιστα.

Ήξερε λοιπόν ότι κάποιος πλαστοπροσωπεί σε βάρος μου και όμως σιώπησε. Και όμως παριστάνει κι αυτός μαζί με τους άλλους της παρέας ότι υπερασπίζονται το Λιαντίνη!!!!!!!!!!! Που πρέπει ντε και καλά και με κάθε τρόπο να αναγκάσουν τη Δανάη να πει ότι είναι νεκρός!

Ε, ναι. Και τον έχετε σκοτώσει εσείς. Καθημερινά τον δολοφονείτε. Όπως ο Ράιχ κάποτε μίλησε για δολοφονία του Χριστού. Και τα επανέλαβε και ο Λιαντίνης στη Γκέμμα του μιλώντας για τον Ιησού.

Πού να ήξερε ότι τα ίδια του εμέλλετο να πάθει...

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
captain Nemos
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
captain Nemos


Αριθμός μηνυμάτων : 367
Location : Χαμένος στο πέλαγος
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤρι Μαρ 23, 2010 11:36 pm

27 επισκέπτες ταυτόχρονα πριν από λίγο!

Νέο ρεκόρ μέσα σε δυο μέρες. Απίστευτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://arxipelagos.blogspot.com/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 12:52 am

ποιοι 27; τριάντα χρήστες βλέπω εγώ ταυτόχρονα...

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 30, στις Τρι Mar 23, 2010 11:42 pm

Βλέπω επίσης αυτά τα στοιχεία για τη χτεσινή μέρα:


VISITS

Total 35,952
Average Per Day 232
Average Visit Length 4:09
Last Hour 25
Today 240
This Week 1,623

PAGE VIEWS

Total 130,967
Average Per Day 604
Average Per Visit 2.6
Last Hour 56
Today 541
This Week 4,227

ντάξει... για παρακμιακός χώρος; καλούτσικα είναι...

αν γράφαμε και περισσότεροι καλά θα ήταν

περισσότερο blog είναι αυτό το φόρουμ παρά αγορά ανταλλαγής απόψεων

Υπόψη ότι και το γκρουπ στο face booK ξεπέρασε τα 40 μέλη, χωρίς να περάσει μήνας από το άνοιγμά του...

_________________
ΜΕΤΡΟ ΤΑΞΗ ΚΛΙΤΟΤΗΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 10:58 pm

VISITS

Total 36,421
Average Per Day 231
Average Visit Length 4:28
Last Hour 15
Today 250
This Week 1,616

PAGE VIEWS

Total 132,191
Average Per Day 614
Average Per Visit 2.7
Last Hour 65
Today 712
This Week 4,297

Τα σημερινά στοιχεία μέχρι στιγμής. Όμως οι αριθμοί δε λένε την αλήθεια.

Γιατί μπορεί πολλοί να μπαίνουν και να μας διαβάζουν, όμως ο πόλεμος που έχουμε δεχτεί συστηματικά επί δύο και πλέον χρόνια έχει αφήσει μεγάλες πληγές.

Υποχρεωθήκαμε να φανούμε σκληροί με τους χρήστες μας και να διώξουμε ανθρώπους απλά και μόνο για το φόβο των ... Ιουδαίων. Ανάμεσα σε αυτούς και ανθρώπους που αγαπούσαμε ξεχωριστά.

Στην πραγματικότητα λοιπόν εμένα δε μου λένε τίποτε οι αριθμοί. Μου λείπουν κάποιοι άνθρωποι, η παρουσία τους δηλαδή μέσα από τα κείμενά τους... γιατί αλλιώς ξέρω και βλέπω ότι καθημερινά μας διαβάζουν.

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 12:54 am

Αν και οι αριθμοί δε λένε όλη την αλήθεια...

και παρότι μετράμε κάποιες παρουσίες με διαφορετικό ζύγι

έχει πάντως αξία να πούμε ότι πλέον το φόρουμ έχει ξεπεράσει τις 250 επισκέψεις κατά μέσο όρο την ημέρα.

Η χαρά μας όμως είναι μεγαλύτερη όταν βλέπουμε συγκεκριμένα μέλη του φόρουμ να ξαναμπαίνουν και ακόμη περισσότερο να γράφουν. (Μελινάκι, καρφί για σένα είναι το τελευταίο... )

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Απρ 14, 2010 5:59 pm

Για το Μελινάκι;

Επιτέλους μια φορά δεν είναι για μένα τα καρφιά σου!

Πώς το 'παθες; Καμιά ανοιξιάτικη ίωση;

_________________
ΜΕΤΡΟ ΤΑΞΗ ΚΛΙΤΟΤΗΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
ΔΙΩΝΗ
Admin
ΔΙΩΝΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 884
Location : Όπου γη και πατρίς
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΠεμ Απρ 15, 2010 10:56 pm

χεχε... βλέπω ότι μόλις σπάσαμε το ρεκόρ επισκεπτών του φόρουμ από ιδρύσεώς του! Πάνω από 300 επισκέψεις σήμερα!!

_________________
ΜΕΤΡΟ ΤΑΞΗ ΚΛΙΤΟΤΗΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://diwni.blogspot.com/
captain Nemos
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
captain Nemos


Αριθμός μηνυμάτων : 367
Location : Χαμένος στο πέλαγος
Registration date : 31/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΠεμ Απρ 15, 2010 11:32 pm

Ο τίτλος αδικεί το θέμα πλέον. 317 επισκέψεις αυτή τη στιγμή. Καμία σχέση με το 200 κατά μέσο όρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://arxipelagos.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 12:02 am

Σιγά μωρέ. Πώς κάνετε έτσι...

300 επισκέψεις είναι, δεν είναι 300 επισκέπτες. Και απ' αυτούς πόσοι μένουν και περιηγούνται στο φόρουμ; Ή μπαίνουν τυχαία, ρίχνουν μια βιαστική ματιά και ξαναβγαίνουν αμέσως;

Εντάξει, δε λέω, από τον καιρό που δεχτήκαμε τη νέα απρόκλητη επίθεση, αυξήθηκαν κατακόρυφα οι επισκέψεις του χώρου.

Ίσως πάλι να είναι και η ομάδα του face book. Ή μάλλον οι ομάδες...

Όπως κα να έχει εμένα μου λείπουν τρομακτικά οι καπετάνισσες... Και δε πα να είναι 300 τόσες οι επισκέψεις; Άδειο μου φαίνεται το φόρουμ...

Τουλάχιστον έχει γίνει μια γερή ομάδα στο face book, για τις καπετάνισσες μιλάω... οπότε τα λέμε εκεί...

Ήταν κάποτε τα φόρουμ. Τώρα ο κόσμος θέλει άλλες μορφές επικοινωνίας. Κατά τον καιρό λοιπόν και τα ταξίδια... ακόμη και τα διαδικτυακά.

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
zagreas
Τζόβενο
zagreas


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 64
Registration date : 24/06/2010

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΣαβ Αυγ 28, 2010 1:28 pm

χρειαζετε περισσοτερη ενεργεια απο εμας (πρωτα εγω βεβαια που απεχω)και λιγο χρωμα στις σελιδες ,περισσοτερα θεματα ελληνικης γραμματειας και καλη σχεση με τα μελη......τοτε θα μετρησει ο καθενας μας διαφορετικα τα μελη και επισκεπτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΣαβ Αυγ 28, 2010 9:08 pm

Αγαπητέ Ζαγκρέα, λόγοι συναισθηματικοί με κρατάνε ακόμη στο φόρουμ. Η αλήθεια όμως είναι ότι μόδα ήταν και πέρασε. Ειδικά από τη μέρα που μετακόμισα στην Ηγουμενίτσα πιέζω τον εαυτό μου να ανοίξω τον υπολογιστή... Ίσως ο χειμώνας να διαφοροποιήσει την κατάσταση αλλά προς το παρόν ακόμη και όταν μπαίνω στο ίντερνετ κατευθύνομαι προς φέις μπουκ... εκεί γίνεται η πραγματική επικοινωνία πια κι εκεί κάθε μέρα ανακαλύπτουμε και άλλους γνωστούς.

Σήμερα για παράδειγμα ανακάλυψα πως δυο πρώην μαθητές μου είναι πλέον ανθυποπλοίαρχοι και πήρα χαρά μεγάλη.

Το απόγευμα που πήγα στο Μακρυγιάλι για μπάνιο, φωτογράφιζα καράβια και σκεφτόμουν πως σε κάποιο απ' αυτά μπορεί να ταξιδεύει καμιά καπετάνισσα. Έχουμε αρκετές στη γραμμή Πάτρα - Ιταλία και το σημαντικό για μένα θα ήταν να εύρισκα τρόπο να τις συναντήσω.

Βέβαια σε λίγες μέρες θα ανοίξει και το σχολείο οπότε νέες γνωριμίες με περιμένουν με τα νέα μου ζουζούνια... Και φυσικά στήσιμο και πάλι μπλογκ για την τάξη...

Το βλέπω δηλαδή να πηγαίνει το φόρουμ από το κακό στο χειρότερο.

Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις και για τη συμμετοχή σου. Και ποιος ξέρει; Ίσως καταφέρουμε να πιούμε και κανένα καφέ από κοντά... Προς το παρόν βέβαια είμαι ένα πτώμα από τη μετακόμιση αλλά οσονούπω θα πάρω τους δρόμους και στο πρόγραμμα υπάρχει φυσικά και το Λίμποβο.

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
zagreas
Τζόβενο
zagreas


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 64
Registration date : 24/06/2010

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΣαβ Αυγ 28, 2010 10:12 pm

αγαπητη μου φιλη.
με στεναχωρια διαβαζω τα περι μοδας,νομιζω οτι κανεις ενα μικρο λαθος.

υπαεχει η κινηση των ιδεων παντα.μαλλον τα προβληματα κανουν τους μεγαλυτερους ανθρωπους να απεχουν.

μετα αν προσεξεις το φεις μπουκ θα διαπιστωσεις οτι οι νεοι με λιγοτερα προβληματα εχουν και περισσοτερη επαφη.

ηρθα απο το φορουμ του 12830.gr πλουσιο σε θεματα μεγαλη συμμετοχη,αλλα ετσιθελιστικο με χαμενες ισοροπιες. αν θελεις δες τις συμπεριφορες των πρωτοκλασατων να διασταυρωσεις
αυτο που γραφω αλλα και το πλουσιο υλικο που διαθετει.
εξαλλου ο χειμωνας ισως ειναι ευεργετικος.......ελπιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΣαβ Αυγ 28, 2010 10:27 pm

Η κίνηση των ιδεών... μακάρι να υπήρχε... ποιος δε θα το ήθελε;

Σε παλιότερες εποχές συνέβαινε και αυτό στο Εντουκάντους. Έπειτα χάθηκαν κι εδώ οι ισορροπίες. Αυτό είναι η μάστιγα των φόρουμς.

Κοντεύουν πια να συμπληρωθούν τρία χρόνια από την ημέρα που το φόρουμ αυτό ξεκίνησε το ταξίδι του. Έγιναν τόσα στο διάστημα αυτό που ειλικρινά με κούρασαν.

Έμειναν όμως κάποιες υπέροχες φιλίες και συνεχίζουν τη δική τους πορεία εκτός ίντερνετ.

Σε ακόμη παλιότερες εποχές ήταν θυμάμαι τα τσατ ρουμς που μάζευαν κόσμο με κοινά ενδιαφέροντα. Έζησα μια τέτοια εμπειρία - υπέροχη - στο in.gr... Είχαμε φτιάξει μια καταπληκτική παρέα πενήντα και πλέον ανθρώπων και συχνά δίναμε ραντεβού στο Σκίπερ στη Μαρίνα Αλίμου. Έπειτα ο ΔΟΛ αποφάσισε να κλείσει το τσατ... και μείναμε στα κρύα του λουτρού...

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
zagreas
Τζόβενο
zagreas


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 64
Registration date : 24/06/2010

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΔευ Αυγ 30, 2010 12:20 pm

καλημερα ισως να εχεις δικιο.απλα παραμενω ρομαντικος και δεν θελω να το πιστεψω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΔευ Αυγ 30, 2010 12:48 pm

και να παραμείνεις ρομαντικός...

απλά η ανταλλαγή ιδεών γίνεται και με άλλους τρόπους, δεν είναι το ίντερνετ ο μόνος τόπος και τρόπος...

ήδη έχω επανέλθει σε τέτοιους φυσικούς τρόπους επικοινωνίας - τους ευνοεί και το νέο μου περιβάλλον - και ξαναβρήκα αλλοτινών εποχών την ευχαρίστηση: να βλέπεις τα μάτια εκείνου που μιλάς! Δεν είναι λίγο!!!

Τα κουνούπια μας τη σπάνε λίγο - πολύ κουνούπι βρε παιδί μου στην Ηγουμενίτσα - αλλά κατά τα άλλα η Ηγουμενίτσα τα βράδια είναι γεμάτη από στέκια, όρεξη να έχεις να γυρνάς! Και φτηνά!!! Τουλάχιστον χρυσοπληρώνουμε τη βενζίνη στη Θεσπρωτία αλλά ποτά και φαγητό έξω είναι σε τιμές εξευτελιστικές.

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
zagreas
Τζόβενο
zagreas


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 64
Registration date : 24/06/2010

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤρι Αυγ 31, 2010 12:15 am

ρομαντισμος διαδυκτιακος ειναι κατι αλλο φιλη μου .βεβαια σωστα αναφερθηκες στον αλλο τροπο τον απλο τον αμεσσο,το κοιταγμα στα ματια,αλλα μεσα απο την σελιδα του καλου φορουμ η κινηση των ιδεων ειναι επικουρια ,πλατωνικη ,σωκρατικη κοκ,και οι φιλοι που γραφουν ειναι κατα το πλειστον φιλολογοι ,ιστορικοι και γνωστες.αυτο σαν παραδειγμα το εγραψα επειδη η β γυμνασιου με αφησε μεταξεταστεο για 51-13=38χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΤετ Σεπ 01, 2010 12:12 am

VISITS

Total 77,618
Average Per Day 296
Average Visit Length 2:29
Last Hour 29
Today 3
This Week 2,072

PAGE VIEWS

Total 216,214
Average Per Day 556
Average Per Visit 1.9
Last Hour 71
Today 6
This Week 3,894

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 12:35 am

VISITS

Total 78,840
Average Per Day 308
Average Visit Length 2:10
Last Hour 12
Today 11
This Week 2,155

PAGE VIEWS

Total 218,418
Average Per Day 558
Average Per Visit 1.8
Last Hour 25
Today 30
This Week 3,906

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΠεμ Σεπ 09, 2010 12:52 am

VISITS

Total 80,244
Average Per Day 331
Average Visit Length 2:05
Last Hour 30
Today 29
This Week 2,317

PAGE VIEWS

Total 221,126
Average Per Day 616
Average Per Visit 1.9
Last Hour 91
Today 139
This Week 4,313

_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
ΔΑΝΑΗ
Admin
ΔΑΝΑΗ


Αριθμός μηνυμάτων : 8151
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΔευ Σεπ 20, 2010 11:56 pm

VISITS

Total 84,262
Average Per Day 336
Average Visit Length 1:58
Last Hour 24
Today 403
This Week 2,349

PAGE VIEWS

Total 227,917
Average Per Day 556
Average Per Visit 1.7
Last Hour 37
Today 697
This Week 3,890


Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο;

Σήμερα πάντως ξεπεράσαμε τους 400.


_________________
Έχω κι εγώ το έρτζι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 800
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΚυρ Νοε 14, 2010 1:20 am

VISITS

Total 104,535
Average Per Day 422
Average Visit Length 1:56
Last Hour 16
Today 21
This Week 2,957

PAGE VIEWS

Total 261,614
Average Per Day 717
Average Per Visit 1.7
Last Hour 18
Today 27
This Week 5,018


Σας ευχαριστούμε πολύ που μας τιμάτε με τις επισκέψεις σας. Και φτάσαμε και ξεπεράσαμε τους 400 επισκέπτες κατά μέσο όρο τη μέρα.

Αισθανόμαστε όμως απαίσια που είμαστε υποχρεωμένοι μαζί με το δικό μας περιεχόμενο να σας "τρατάρουμε" και διαφημίσεις.

Δεν είναι επιλογή μας. Μας τις έχουν επιβάλει εκείνοι που μας παρέχουν το δικαίωμα να έχουμε αυτό το φόρουμ.

Εμμέσως πλην σαφώς βάζουν πλέον θέμα να πληρώνουμε για να μπορούμε να απομακρύνουμε τις διαφημίσεις.

Δεκάδες δημιουργοί φόρουμ από όλο τον κόσμο διαμαρτύρονται αλλά ποιος να ακούσει τις διαμαρτυρίες;

Όλα σήμερα έχουν τιμή αγοράς - το τζάμπα ψόφησε...

Κάπου λοιπόν αυτή η κατάσταση μας έχει απογοητεύσει και γι' αυτό βλέπετε το φόρουμ να περνάνε μέρες και τίποτε καινούριο να μην ανεβαίνει.

Ένας ακόμη λόγος είναι και το άνοιγμα του γκρουπ στο φέις μπουκ...

Εκεί πλέον έχουμε 170 μέλη και η επικοινωνία είναι πιο άμεση.

Δεν ξέρω... ίσως ήρθε η ώρα να αφήσουμε το φόρουμ. Να γυρίσουμε στα ιστολόγια...

Κι ας ξεπέρασαν οι επισκέπτες τους 400 κατά μέσο όρο τη μέρα...

_________________
homo homini lupus
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 800
Registration date : 30/10/2007

Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο   Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο Icon_minitimeΔευ Νοε 15, 2010 12:06 am

VISITS

Total 104,941
Average Per Day 434
Average Visit Length 1:48
Last Hour 36
Today 4
This Week 3,036

PAGE VIEWS

Total 262,404
Average Per Day 728
Average Per Visit 1.7
Last Hour 61
Today 5
This Week 5,098

__________________________________________

Μάλιστα...

Νομίζω είναι η πρώτη φορά που έχουμε πάνω από 3.000 επισκέψεις την εβδομάδα...



_________________
homo homini lupus
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://educandus.blogspot.com/
 
Ξεπεράσαμε τους 200 επισκέπτες τη μέρα μέσο όρο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΦΟΡΟΥΜ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: